Kontakt Urząd gminy Archiwum

Menu strony

 

 

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zamów darmowy newsletter

 

 

Dzisiaj jest: środa 29 listopada 2023   |   Imieniny: Błażej, Saturnin

Świetlica w Nowinach

 

 

 

 

 

 

Ferie w Swietlicy – Ferie zimowe w Świetlicy środowiskowej w Nowinach rozpoczęły się od zajęć plastyczno-technicznych, na których dzieci wykonywały zaproszenia, laurki oraz kwiaty z krepiny z okazji nadchodzącego Święta Babci i Dziadka.

 

czytaj więcej...

 

Kiermasz Bożonarodzeniowy – Degustacja wigilijnych potraw, bożonarodzeniowy kiermasz rękodzieła artystycznego, wspólne kolędowanie, bicie rekordu w liczbie kolędujących Świętych Mikołajów i charytatywna aukcja – tak wyglądał tegoroczny wielki kiermasz Bożonarodzeniowy zorganizowany przed Urzędem Gminy w Nowinach.

 

czytaj więcej...

 

 

 

 

Jasełka w świetlicy – 18 grudnia 2015 r. był dla nas wychowanków i wychowawców dniem pełen wrażeń. Jak co roku odbyło się w świetlicy spotkanie noworoczne, podczas którego wychowankowie zaprezentowali przybyłym gościom przedstawienie nawiązujące do historii Bożego Narodzenia.

czytaj więcej...

 

 

 

 

Andrzejki w świetlicy – 27 listopada 2015 r. Świetlica w Nowinach zorganizowała dla swoich podopiecznych wieczór andrzejkowy, podczas którego można było – zgodnie z wielowiekową tradycją – uchylić rąbek tajemnicy dotyczący przyszłości.


czytaj więcej...

 

 

 

 

Wakacje 2015 w Świetlicy w Nowiach

 

 

Zapraszamy do oglądania fotogalerii...

 

 

Ognisko w Nowinach

24 czerwca 2015 r., Świetlica przy GOK „Perła” w Nowinach zorganizowała dla swoich wychowanków ognisko podsumowujące  Europejski Tydzień Sportu.

 

Czytaj więcej...

 

 

Tydzień sportu w Świetlicy w Nowiach

W dniach 26.05-01.06.2015 w Świetlicy przy GOK „Perła” w Nowinach odbywały się turnieje i konkurencje sportowe zorganizowane i przeprowadzone w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu 2015.

 

 

czytaj więcej...

 

 

 

Wycieczka do lasu – W ostatnim czasie, gdy pogoda dopisywała, kilkoro małych, ciekawskich odkrywców – podróżników ze świetlicy przy GOK „Perła” w Nowinach, wyruszyło na wycieczkę pieszą w poszukiwaniu interesujących obiektów do fotografowania.

Czytaj więcej...

 

Zaproszenie

– Świetlica przy GOK „Perła” w Nowinach

w dniach 26.05.2015 – 01.06.2015

w ramach VII Europejskiego Tygodnia Sportu,

organizuje szereg konkurencji oraz turniejów sportowych dla dzieci i młodzieży. 

czytaj więcej...

 

 

2015.05.18 – Dla 7-mio letniego Kuby 

  W ostatnim czasie wychowankowie Świetlicy przy GOK „Perła” w Nowinach zaangażowali się w akcję wykonywania kartek urodzinowych, przeznaczonych dla 7 letniego Kubusia, chorego na nowotwór złośliwy mózgu.

czytaj więcej...

 

 

 

2015.03.01 – Ferie w Świetlicy w Nowiach

Podczas tegorocznych ferii zimowych, z uwagi na niesprzyjającą aurę, która w pewnym stopniu uniemożliwiła dzieciom korzystanie z  uroków tej pięknej pory roku -  zabaw i sportów na  świeżym powietrzu, Świetlica w Nowinach zaoferowała swoim wychowankom mnóstwo atrakcyjnych i twórczych zajęć.

Czytaj więcej...

 

2015.02.02 - Dzieci z Warszawy spędziły ferie w gminie Sitkówka-Nowiny  

   

Trzydzieścioro dzieci z Warszawy gościło w gminie Sitkówka-Nowiny podczas ferii zimowych. Zajęcia dla nich poprowadziła Świetlica przy Gminnym Ośrodku Kultury „Perła”. Dzieci nocowały w Schronisku Ventus w Nowinach. 

 

Czytaj więcej...

 

 

2014.12.19 - Jasełka w świetlicy w Nowiach  

 

18 grudnia w Świetlicy przy GOK „Perła” w Nowinach odbyło się coroczne Spotkanie Jasełkowe. W tym roku jednak spotkanie to miało podwójną okazję, bowiem Świetlica obchodziła także 10-lecie swego istnienia.   

 

Czytaj więcej...

 

 

2014.12.06 – Akcja Mikołajowa zakończona powodzeniem! 


5 grudnia etatowy wysłannik Św. Mikołaja ze Świetlicy przy GOK „Perła” w Nowinach, (w którego w tym roku wcielił się najbardziej doświadczony w tej roli Konrad Kucała), wyruszył na swą coroczną Akcję rozdawania dzieciom prezentów w ich domach.

 

czytaj więcej... 

 

 

2014.11.28 - Zabawa andrzejkowa w świetlicy   

 

28 listopada Świetlica w Nowinach zorganizowała dla swoich najmłodszych wychowanków Wieczór Anrzejkowy, podczas którego nie zabrakło wróżb, zabaw oraz innych atrakcji.   

 

Czytaj więcej...

 

 

2014.07.01 - Ognisko z okazji Europejskiego Tygodnia Sportu   

 

26 czerwca 2014 r. Świetlica przy GOK „Perła” w Nowinach zorganizowała dla swoich wychowanków ognisko, podczas którego wręczone zostały nagrody za udział w Europejskim Tygodniu Sportu.   

 

Czytaj więcej...

 

 

 

2014.06.25 - VII Piknik Geologiczny podczas Święta Gminy Sitkówka – Nowiny.    

 

15 czerwca 2014 r. Świetlica rzy GOK „Perła” w Nowinach wzięła czynny udział w VII Pikniku Geologicznym podczas Święta Gminy Sitkówka – Nowiny.   

  

Czytaj więcej...

 

 

2014.06.03 - DZEIŃ MAMY W ŚWIETLICY W NOWINACH   

30 maja dzieci ze Świetlicy przy GOK „Perła” w Nowinach przygotowały dla swoich mam miłą niespodziankę. Przy okazji swojego Święta Mamy zostały zaproszone, na krótkie spotkanie w Świetlicy podczas, którego ich pociechy wyrecytowały piękne życzenia w formie wierszyków.    

 

Czytaj więcej...

 

 

 

2014.06.02 - TYDZEŃ SPORTU W ŚWIETLICY W NOWINACH   

W dniach 17-23 maja 2014 r. wychowankowie Świetlicy przy GOK „Perła” w Nowinach, jak co roku wzięli czynny udział w Europejskim Tygodniu Sportu.  

 

Czytaj więcej...

 

 

 

2014.04.28 - Świetlica na Basenie "Perła"

Świetlica przy GOK „Perła” w Nowinach, w ramach swojej działaności będzie organizowała dla swoich wychowanków comiesięczne, nieodpłatne wyjście na basen „Perła”.    


Czytaj więcej...

 

 

 

2014.04.04 – WYJŚCIE DO KINA

4 kwietnia 2014 r. wychowankowie Świetlicy przy GOK „Perła” w Nowinach pojechali do kieleckiego kina Helios. Wyjazd był formą nagrody dla dzieci, które czynnie zaangażowały się w występ jasełkowy, brały udział zarówno w przygotowaniach jak i samym występie.   

 

Czytaj więcej...

 

 

 

 

2014.02.18 – RELACJA Z FERII W ŚWIETLCY

To już niestety koniec zimowego wypoczynku.

Z radością i uśmiechem wspominamy tegoroczne ferie zimowe obfitujące w wiele ciekawych zajęć prowadzonych w tym czasie w Świetlicy w Nowinach. Konkursy, turnieje, zabawy, różnorakie zajęcia plastyczno-techniczne to tylko niektóre z atrakcji, z których korzystały dzieciaki w ciągu 2 tygodni.  

 

Czytaj więcej...

 

 

2014.02.04 – WARSZTATY FOTOGRAFICZNE W ŚWIETLICY

4 lutego 2014 r. o godz. 17.00 w Świetlicy przy GOK „Perła” w Nowinach, odbyły się Warsztaty z historii fotografii i kinematografii, które poprowadził Mistrz fotografii – Lucjan Rabiej.  

 

Czytaj więcej...

 

 

 

 

2014.02.01 – ZAPROSZENIE NA FERIE W ŚWIETLICY

Zapraszamy wszystkie dzieci, chcące atrakcyjnie i pożytecznie spędzić wolny czas, na zajęcia przewidziane na drugi tydzień ferii zimowych w Świetlicy w Nowinach. Wśród planowanych zajęć są m.in.   

 

czytaj więcej...

 

 

 

 

20.12.2013 – JASEŁKA W ŚWIETLICY ŚRODOWISKOWEJ

20 grudnia 2013 r. w Świetlicy w Nowinach odbyło się Spotkanie jasełkowe, podczas którego wychowankowie zaprezentowali przybyłym gościom przedstawienie, ukazujące historię Bożego Narodzenia. 


Czytaj więcej...

 

 

 

 

2013.10.05 – ŚWIETLICA ŚRODOWISKOWA ODMIENIONA

„Choć wakacje już za nami, my się nadal uśmiechamy. Choć beztroski nadszedł kres, to i tak przyjemnie jest” – mówiły dzieci uczęszczające do Świetlicy Środowiskowej w Nowinach. 3 października 2013 r. wyremontowana, odświeżona i odnowiona świetlica otworzyła swoje podwoje dla dzieci i młodzieży po miesięcznej przerwie. 

 

czytaj więcej...

 

 

Zobacz strony: 

1

Pogoda na dziś

Temp.: °C
Ciśn.: hPa
Wiatr: km/h

Komunikaty

PRZERWY W DOSTAWIE PRĄDU
PRZERWY W DOSTAWIE PRĄDU
Agencja Rynku Rolnego poszukuje powierzchni magazynowych
Agencja Rynku Rolnego prowadzi działania stabilizacyjne na rynkach rolnych. Jednym z nich są interwencyjne zakupy mleka w proszku (OMP).
Wójt Gminy Sitkówka-Nowiny
ogłasza przetargi ustne nieograniczone
Wysokość opłat za wywóz odpadów komunalnych
O wysokości opłat za wywóz odpadów komunalnych
INFORMACJA
Dotycząca odstrzałów w Zakładzie Górniczym Kopalnia Dolomitu Radkowice – Kopalnia Radkowice, Kopalnia Radkowice – Północ oraz Kopalnia Kowala Mała
SMS-OWY SYSTEM POWIADAMIANIA MIESZKAŃCÓW
Zachęcamy skorzystania z SMS-owego powiadamiania

Galeria

Punkty adresowe

 

Serwis Nowiny

 

Wirtualny spacer

 

Głos Nowin

 

Punkt Informacyjny

 

Tor motokross Kowala

 

Lokalna Grupa Działania

 

e-Swiętokrzyskie

 

Świętokrzyska Platforma Współpracy Zagranicznej

 

Projekt i realizacja: Seenet