Kontakt Urząd gminy Archiwum

Menu strony

 

 

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zamów darmowy newsletter

 

 

Dzisiaj jest: środa 2 grudnia 2020   |   Imieniny: Bibianna, Balbina

Aktualności GOPS

 

 

INFORMACJA POWIATOWEGO CENTRUM RODZINIE

25-11-2013

 

W związku z sygnałami otrzymywanymi od mieszkańców Powiatu Kieleckiego, pokrzywdzonych przez nieuczciwych dostawców drogich urządzeń medycznych oraz sprzętu rehabilitacyjnego, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie Kielcach ostrzega przed kolejnymi firmami prowadzącymi taką działalność.

 

Z dużą rozwagą należy podchodzić do wszelkich ofert kupna i podpisywania umów w tym zakresie, szczególnie oferowanych przez osoby przychodzące bezpośrednio do domów lub na specjalnie organizowanych tzw. pokazach. Firmy dopuszczają się nieuczciwych praktyk polegających na sprzedaży bardzo drogich urządzeń medycznych lub sprzętów rehabilitacyjnych np. fotel masujący, rezonator biofotonowy, pościel dla alergików z wełny wielbłąda. Aby zachęcić osobę niepełnosprawną do podpisania umowy kredytowej, firmy powołują się na możliwość otrzymania refundacji poniesionych kosztów za zakup urządzenia przez instytucje państwowe takie jak: PFRON, MOPR, PCPR itp. Jednocześnie informuję, że sprzęt rehabilitacyjny nie jest-refundowany ze środków PFRON. Osoba niepełnosprawna może się jedynie starać o dofinansowanie do sprzętu rehabilitacyjnego ze środków PFRON za pośrednictwem Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Kielcach. Katalog sprzętu rehabilitacyjnego oraz procedury przyznawania dofinansowania określone są w uchwale Zarządu Powiatu w Kielcach.

Wszelkie informacje dotyczące w/w zadania można uzyskać w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Kielcach Al. IX Wieków Kielc 3,25-516 Kielce bud. Cl III piętro pokój 334 pod numerem telefonu: (041) 342-15-35 godziny pracy: od poniedziałku do piątku 715 -1515, lub na stronie internetowej: www.pcpr.powiat.kielce.pl  

 

 

Z poważaniem

Dyrektor

Powiatowego Centrum

Pomocy Rodzinie w Kielcach

 

(-) mgr Anna Bielna


 

 

Pogoda na dziś

Temp.: °C
Ciśn.: hPa
Wiatr: km/h

Komunikaty

PRZERWY W DOSTAWIE PRĄDU
PRZERWY W DOSTAWIE PRĄDU
Agencja Rynku Rolnego poszukuje powierzchni magazynowych
Agencja Rynku Rolnego prowadzi działania stabilizacyjne na rynkach rolnych. Jednym z nich są interwencyjne zakupy mleka w proszku (OMP).
Wójt Gminy Sitkówka-Nowiny
ogłasza przetargi ustne nieograniczone
Wysokość opłat za wywóz odpadów komunalnych
O wysokości opłat za wywóz odpadów komunalnych
INFORMACJA
Dotycząca odstrzałów w Zakładzie Górniczym Kopalnia Dolomitu Radkowice – Kopalnia Radkowice, Kopalnia Radkowice – Północ oraz Kopalnia Kowala Mała
SMS-OWY SYSTEM POWIADAMIANIA MIESZKAŃCÓW
Zachęcamy skorzystania z SMS-owego powiadamiania

Galeria

Punkty adresowe

 

Serwis Nowiny

 

Wirtualny spacer

 

Głos Nowin

 

Punkt Informacyjny

 

Tor motokross Kowala

 

Lokalna Grupa Działania

 

e-Swiętokrzyskie

 

Świętokrzyska Platforma Współpracy Zagranicznej

 

Projekt i realizacja: Seenet