Kontakt Urząd gminy Archiwum

Menu strony

 

 

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zamów darmowy newsletter

 

 

Dzisiaj jest: sobota 30 września 2023   |   Imieniny: Wera, Honoriusz

Miniaturka

 

 

 

 

Klub „Miniaturka” – działa przy Gminnym Ośrodku Kultury „Perła” w Nowinach

 

Klub prowadzi działalność w poszczególnych kierunkach:

  • Organizowanie czasu wolnego dla dzieci i młodzieży z terenu gminy Sitkówka-Nowiny poprzez zajęcia wychowawcze – gry i zabawy dydaktyczne, ruchowe, gry stolikowe,  zabawy plastyczne, muzyczne, zajęcia czytelnicze, radio, filmy na DVD, telewizja.
  • Prowadzenie różnych form wakacyjnych i feryjnych zajęć dla dzieci i młodzieży z terenu  gminy pozostającej z różnych powodów w miejscu zamieszkania. Dużym zainteresowaniem  cieszą się wycieczki  krajoznawczo-turystyczne, kuligi, turnieje sportowe, zajęcia plastyczne, rajdy piesze po gminie, organizowane  konkursy  z różnych dziedzin sztuki, koła zainteresowań, korzystanie z bezpłatnych kąpieli na basenie „Perła”, oraz ogniska integracyjne dla dzieci i młodzieży.
  • Współpraca z Klubem Seniora ma na celu wsparcie i aktywizacja osób starszych m.in. poprzez sport promujący zdrowy i higieniczny tryb życia – bezpłatna nauka chodzenia z kijkami Nordic Walking – Aktywnie spędzaj czas ! Działalność Klubu Seniora – zajęcia prowadzone przez instruktorów  skierowane do osób starszych, mające na celu aktywizację i organizowanie czasu wolnego, wspieranie rozwoju talentów muzycznych, plastycznych także naszych dorosłych mieszkańców.
  • Współorganizacja integracyjnych festynów i imprez okolicznościowych, uroczystości   poprzez wykonanie oprawy plastycznej sceny, tematyki konkursów oraz prawidłowego przebiegu wydarzeń na imprezach.
  • Współpraca z placówkami kulturalnymi z naszych sąsiednich gmin, oraz Klubami Seniora działającymi na terenie miasta i gmin sąsiednich. 

 

Godziny otwarcia klubu „Miniaturka” działającym przy GOK „Perła” znajdziesz tutaj...

 

 

 

 

Zobacz strony: 

1

Pogoda na dziś

Temp.: °C
Ciśn.: hPa
Wiatr: km/h

Komunikaty

PRZERWY W DOSTAWIE PRĄDU
PRZERWY W DOSTAWIE PRĄDU
Agencja Rynku Rolnego poszukuje powierzchni magazynowych
Agencja Rynku Rolnego prowadzi działania stabilizacyjne na rynkach rolnych. Jednym z nich są interwencyjne zakupy mleka w proszku (OMP).
Wójt Gminy Sitkówka-Nowiny
ogłasza przetargi ustne nieograniczone
Wysokość opłat za wywóz odpadów komunalnych
O wysokości opłat za wywóz odpadów komunalnych
INFORMACJA
Dotycząca odstrzałów w Zakładzie Górniczym Kopalnia Dolomitu Radkowice – Kopalnia Radkowice, Kopalnia Radkowice – Północ oraz Kopalnia Kowala Mała
SMS-OWY SYSTEM POWIADAMIANIA MIESZKAŃCÓW
Zachęcamy skorzystania z SMS-owego powiadamiania

Galeria

Punkty adresowe

 

Serwis Nowiny

 

Wirtualny spacer

 

Głos Nowin

 

Punkt Informacyjny

 

Tor motokross Kowala

 

Lokalna Grupa Działania

 

e-Swiętokrzyskie

 

Świętokrzyska Platforma Współpracy Zagranicznej

 

Projekt i realizacja: Seenet