Kontakt Urząd gminy Archiwum

Menu strony

 

 

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zamów darmowy newsletter

 

 

Dzisiaj jest: środa 22 maja 2019   |   Imieniny: Helena, Wiesława

Aktualności

 

 

W Nowinach blisko 700 mieszkańców powitało Nowy Rok pod gołym niebem

07-01-2015

 

Były fajerwerki, symboliczna lampka szampana, moc życzeń i doskonała zabawa pod gołym niebem – mieszkańcy Gminy Sitkówka-Nowiny szampańsko powitali Nowy Rok na placu festynowym obok pływalni „ Perła” w Nowinach. Frekwencja była rekordowa.

 

Sylwester pod gwiazdami tradycyjnie już zorganizowano na terenie gminnych obiektów sportowych w Nowinach. Imprezę poprowadził DJ Wojciech Cecko. Bawiono się przy największych przebojach muzyki rozrywkowej. A bawić miał się kto. W tym roku na zaproszenie sylwestrowe odpowiedziała rekordowa liczba chętnych. Plac zapełniał się ludźmi z każdą minutą. Jak oszacowano, Nowy Rok powitało wspólnie blisko 700 osób.

Poza dobrą muzyką na przybyłych czekała symboliczna lampka szampana i kiełbaska z grilla. Tuż przed północą życzenia mieszkańcom Gminy Sitkówka-Nowiny złożył wójt Sebastian Nowaczkiewicz wraz z Wiceprzewodniczącą Rady Gminy Sitkówka-Nowiny, Zofią Duchniak oraz radnymi. Punktualnie o północy strzeliły szampany, a niebo nad Nowinami rozświetlił niezapomniany pokaz sztucznych ogni. Długo jeszcze wzajemnie składano sobie życzenia.

Sylwestrowa zabawa w tym roku była rewelacyjna, a zakończyła się godzinę po północy. Teraz nie pozostaje już nic innego, jak tylko mieć nadzieję, że Nowy Rok będzie dużo lepszy od minionego.    

 

Agnieszka Olech

 

 

 

 

 

Pogoda na dziś

Temp.: 14 °C
Ciśn.: 967 hPa
Wiatr: 5 km/h

Komunikaty

PRZERWY W DOSTAWIE PRĄDU
PRZERWY W DOSTAWIE PRĄDU
Agencja Rynku Rolnego poszukuje powierzchni magazynowych
Agencja Rynku Rolnego prowadzi działania stabilizacyjne na rynkach rolnych. Jednym z nich są interwencyjne zakupy mleka w proszku (OMP).
Wójt Gminy Sitkówka-Nowiny
ogłasza przetargi ustne nieograniczone
Wysokość opłat za wywóz odpadów komunalnych
O wysokości opłat za wywóz odpadów komunalnych
INFORMACJA
Dotycząca odstrzałów w Zakładzie Górniczym Kopalnia Dolomitu Radkowice – Kopalnia Radkowice, Kopalnia Radkowice – Północ oraz Kopalnia Kowala Mała
SMS-OWY SYSTEM POWIADAMIANIA MIESZKAŃCÓW
Zachęcamy skorzystania z SMS-owego powiadamiania

Galeria

Punkty adresowe

 

Serwis Nowiny

 

Wirtualny spacer

 

Głos Nowin

 

Punkt Informacyjny

 

Tor motokross Kowala

 

Lokalna Grupa Działania

 

e-Swiętokrzyskie

 

Świętokrzyska Platforma Współpracy Zagranicznej

 

Projekt i realizacja: Seenet