Kontakt Urząd gminy Archiwum

Menu strony

 

 

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zamów darmowy newsletter

 

 

Dzisiaj jest: piątek 7 sierpnia 2020   |   Imieniny: Kajetan, Klaudia

Aktualności

 

 

TANECZNY SUKCES DUETU Z NOWIN

12-03-2014

 

Podczas 15. Jubileuszowych Powiatowych Przeglądach Artystycznych, które odbyły się 11 marca br. w Chęcinach w kategorii duetów pierwsze miejsce zajęły Wiktoria Dorowska i Monika Pypeć w kategorii tanecznych duetów. Są one uczennicami Szkoły Podstawowej im. Orląt Lwowskich w Nowinach

 

Organizatorem 15. Jubileuszowych Powiatowych Przeglądach Artystycznych była Komenda Hufca ZHP Kielce – Powiat im. Edmunda Massalskiego oraz Centrum Kultury i Sportu w Chęcinach.

W przeglądach brali udział uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych, drużyn oraz zespołów harcerskich (wokalnych, instrumentalnych, tanecznych, folklorystycznych) oraz członkowie innych formacji działających w placówkach upowszechniania kultury z terenu działania Hufca i Starostwa Powiatowego.

Najlepsi otrzymali atrakcyjne nagrody rzeczowe. Ocena zespołów uczestniczących w przeglądach prowadzona była oddzielnie dla zespołów szkolnych i zespołów harcerskich.

Celem imprezy było podsumowanie pracy artystycznej i prezentacja dorobku solistów drużyn oraz zespołów harcerskich, szkolnych oraz innych formacji działających w placówkach upowszechniania kultury na terenie działania Hufca i Starostwa Powiatowego, aktywizacja środowisk twórczych w zakresie wzbogacania repertuaru z zakresu piosenki harcerskiej, dziecięcej i młodzieżowej, wymiana doświadczeń oraz pomysłów pomiędzy środowiskami dotycząca pracy zespołów harcerskich, dziecięcych i młodzieżowych oraz uwrażliwianie dzieci i młodzieży na walory estetyczne muzyki.

Apis

 

 

Pogoda na dziś

Temp.: °C
Ciśn.: hPa
Wiatr: km/h

Komunikaty

PRZERWY W DOSTAWIE PRĄDU
PRZERWY W DOSTAWIE PRĄDU
Agencja Rynku Rolnego poszukuje powierzchni magazynowych
Agencja Rynku Rolnego prowadzi działania stabilizacyjne na rynkach rolnych. Jednym z nich są interwencyjne zakupy mleka w proszku (OMP).
Wójt Gminy Sitkówka-Nowiny
ogłasza przetargi ustne nieograniczone
Wysokość opłat za wywóz odpadów komunalnych
O wysokości opłat za wywóz odpadów komunalnych
INFORMACJA
Dotycząca odstrzałów w Zakładzie Górniczym Kopalnia Dolomitu Radkowice – Kopalnia Radkowice, Kopalnia Radkowice – Północ oraz Kopalnia Kowala Mała
SMS-OWY SYSTEM POWIADAMIANIA MIESZKAŃCÓW
Zachęcamy skorzystania z SMS-owego powiadamiania

Galeria

Punkty adresowe

 

Serwis Nowiny

 

Wirtualny spacer

 

Głos Nowin

 

Punkt Informacyjny

 

Tor motokross Kowala

 

Lokalna Grupa Działania

 

e-Swiętokrzyskie

 

Świętokrzyska Platforma Współpracy Zagranicznej

 

Projekt i realizacja: Seenet