Kontakt Urząd gminy Archiwum

Menu strony

 

 

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zamów darmowy newsletter

 

 

Dzisiaj jest: piątek 7 sierpnia 2020   |   Imieniny: Kajetan, Klaudia

Aktualności

 

 

Dziś Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek i Położnych

12-05-2016

 

12 maja, w Polsce obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Pielęgniarki i Położnej. W tym roku pielęgniarki i położne świętują pod hasłem: „Pielęgniarki są siłą na rzecz zmian, kluczowymi zasobami na rzecz zdrowia”.

 

      W dniu Międzynarodowego Dnia Pielęgniarek i Położnych władze gminy Sitkówka-Nowiny w osobach wójta Sebastiana Nowaczkiewicza i jego zastępcy Łukasza Barwinka podziękowały osobiście pielęgniarkom i położnym z Samorządowego Zakładu Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Sitkówce-Nowinach . - Wasza praca jest nieoceniona. Dziękujemy za serce i zaangażowanie w imieniu wszystkich pacjentów. Wszystkim pielęgniarkom, pielęgniarzom i położnym życzymy sukcesów w pracy oraz satysfakcji z wyjątkowo odpowiedzialnej misji, jaką pełnicie na rzecz pacjentów – życzył w imieniu mieszkańców wójt gminy Sitkówka-Nowiny Sebastian Nowaczkiewicz, wręczając wraz ze swoim zastępcą Łukaszem Barwinkiem kwiaty na ręce pracowników służby zdrowia. - Ogromnie doceniamy trud, oddanie i cierpliwość w codziennej pracy służby zdrowia. Nasz personel każdego dnia niesie fachową pomoc i wsparcie wszystkim pacjentom. Za to serdecznie dziękujemy i życzymy dużo zdrowia, sukcesów oraz szacunku pacjentów – podkreślał zastępca wójta Łukasz Barwinek. Do życzeń dołączył się także dyrektor Samorządowego Zakładu Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Sitkówce-Nowinach, Jacek Chudzicki. 

 

Pogoda na dziś

Temp.: °C
Ciśn.: hPa
Wiatr: km/h

Komunikaty

PRZERWY W DOSTAWIE PRĄDU
PRZERWY W DOSTAWIE PRĄDU
Agencja Rynku Rolnego poszukuje powierzchni magazynowych
Agencja Rynku Rolnego prowadzi działania stabilizacyjne na rynkach rolnych. Jednym z nich są interwencyjne zakupy mleka w proszku (OMP).
Wójt Gminy Sitkówka-Nowiny
ogłasza przetargi ustne nieograniczone
Wysokość opłat za wywóz odpadów komunalnych
O wysokości opłat za wywóz odpadów komunalnych
INFORMACJA
Dotycząca odstrzałów w Zakładzie Górniczym Kopalnia Dolomitu Radkowice – Kopalnia Radkowice, Kopalnia Radkowice – Północ oraz Kopalnia Kowala Mała
SMS-OWY SYSTEM POWIADAMIANIA MIESZKAŃCÓW
Zachęcamy skorzystania z SMS-owego powiadamiania

Galeria

Punkty adresowe

 

Serwis Nowiny

 

Wirtualny spacer

 

Głos Nowin

 

Punkt Informacyjny

 

Tor motokross Kowala

 

Lokalna Grupa Działania

 

e-Swiętokrzyskie

 

Świętokrzyska Platforma Współpracy Zagranicznej

 

Projekt i realizacja: Seenet