Kontakt Urząd gminy Archiwum

Menu strony

 

 

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zamów darmowy newsletter

 

 

Dzisiaj jest: środa 24 lutego 2021   |   Imieniny: Maciej, Marek

Aktualności

 

 

Prace nad Lokalną Strategią Rozwoju wchodzą w decydującą fazę

02-10-2015

 

Zapraszamy na kolejne spotkanie zespołu ds. opracowania LSR

 

Trwają prace nad Strategią dla Lokalnej Grupy Działania „Perły Czarnej Nidy”, w związku z czym serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych, w tym mieszkańców, przedstawicieli stowarzyszeń i grup nieformalnych, młodzież wchodzącą na rynek pracy a w szczególności przedsiębiorców oraz osoby chcące otworzyć działalność gospodarczą do udziału w spotkaniu zespołu ds. opracowania LSR. Najbliższe spotkanie planowane jest na dzień 06.10.2015 r. (wtorek) na godz. 10.00 i odbędzie się w sali konferencyjnej Centrum Kultury w Morawicy, ul. Spacerowa 7.

Celem spotkania będzie przedstawienie i omówienie wstępnych wyników analizy SWOT a także rozpoczęcie prac nad określeniem celów, jakie realizowane będą w okresie programowania PROW 2014-2020. Jest to niezwykle istotny etap opracowania LSR, ponieważ tylko cele i przedsięwzięcia zapisane w Strategii będą miały szansę na pozyskanie dofinansowania i realizację przy wsparciu LGD.

Zapraszamy również do kontaktu mailowego biuro@perlycn.pl, telefonicznego pod nr tel. 41 311 46 92 wew. 304, 305 oraz osobistego w biurze Lokalnej Grupy Działania „Perły Czarnej Nidy” w Morawicy, ul. Spacerowa 7.

Jednocześnie informujemy, że na stronie internetowej LGD pod adresem www.perlycn.pl zamieszczono listę zasobów terenu LGD – zachęcamy do wyrażenia swojej opinii nt tej listy – może widzą Państwo jakiś zasób, który nie został wpisany na listę, lub któryś należałoby sprecyzować lub uogólnić? Zapraszamy do dodawania komentarzy do tego artykułu. W tej dyskusji każdy głos jest cenny.

 

 

 

 

Pogoda na dziś

Temp.: °C
Ciśn.: hPa
Wiatr: km/h

Komunikaty

PRZERWY W DOSTAWIE PRĄDU
PRZERWY W DOSTAWIE PRĄDU
Agencja Rynku Rolnego poszukuje powierzchni magazynowych
Agencja Rynku Rolnego prowadzi działania stabilizacyjne na rynkach rolnych. Jednym z nich są interwencyjne zakupy mleka w proszku (OMP).
Wójt Gminy Sitkówka-Nowiny
ogłasza przetargi ustne nieograniczone
Wysokość opłat za wywóz odpadów komunalnych
O wysokości opłat za wywóz odpadów komunalnych
INFORMACJA
Dotycząca odstrzałów w Zakładzie Górniczym Kopalnia Dolomitu Radkowice – Kopalnia Radkowice, Kopalnia Radkowice – Północ oraz Kopalnia Kowala Mała
SMS-OWY SYSTEM POWIADAMIANIA MIESZKAŃCÓW
Zachęcamy skorzystania z SMS-owego powiadamiania

Galeria

Punkty adresowe

 

Serwis Nowiny

 

Wirtualny spacer

 

Głos Nowin

 

Punkt Informacyjny

 

Tor motokross Kowala

 

Lokalna Grupa Działania

 

e-Swiętokrzyskie

 

Świętokrzyska Platforma Współpracy Zagranicznej

 

Projekt i realizacja: Seenet