Kontakt Urząd gminy Archiwum

Menu strony

 

 

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zamów darmowy newsletter

 

 

Dzisiaj jest: piątek 10 lipca 2020   |   Imieniny: Olaf, Witalis

Aktualności

 

 

Spotkania konsultacyjne w sprawie opracowania Lokalnej Strategii Rozwoju

21-09-2015

 

Przez dwa dni w trzech gminach – Sitkówka-Nowiny, Chęciny i Morawica – należących do obszaru Lokalnej Grupy Działania „Perły Czarnej Nidy” prowadzone były konsultacje społeczne w sprawie tworzenia Lokalnej Strategii Rozwoju, którą LGD będzie realizować w obecnym czasie programowania PROW 2014-2020. Spotkanie w gminie Sitkówka-Nowiny odbyło się w budynku Urzędu Gminy.

 

Celem spotkań konsultacyjnych, które odbyły się na obszarze trzech gmin było przeprowadzenie diagnozy potrzeb mieszkańców oraz analizy SWOT określającej silne i słabe strony oraz szanse i zagrożenia dla gmin. Podczas konsultacji, w których udział wzięło łącznie ponad 80 osób, wypracowano wnioski, na podstawie których zostaną określone cele i kierunki rozwoju na najbliższe lata.

 

Były to pierwsze, ale nie ostatnie spotkania w tej sprawie. Ponieważ dofinansowanie ze środków Lokalnej Grupy Działania „Perły Czarnej Nidy” uzyskać będą mogły tylko takie przedsięwzięcia, które znajdą się w Strategii ciągle zachęcamy do włączenia się do prac nad Lokalnej Strategii Rozwoju. Szczególnie mocno zapraszamy przedsiębiorców i tych, którzy planują uruchomić działalność gospodarczą, ponieważ to właśnie dla nich przeznaczymy co najmniej połowę swojego budżetu. W niedługim czasie odbędą się kolejne spotkania, tym razem zespołu ds. opracowania LSR, jednak w dalszym ciągu można do tego zespołu dołączyć. O terminach i miejscach będziemy informować Państwa na bieżąco za pośrednictwem naszej strony internetowej pod adresem www.perlycn.pl oraz stron internetowych gmin. Zapraszamy także do kontaktu e-mailowego: biuro@perlycn.pl, telefonicznego pod nr tel. 41 311 46 91 wew. 304, 305 lub osobistego w biurze Lokalnej Grupy Działania „Perły Czarnej Nidy” w Morawicy, ul. Spacerowa 7.

 

LGD „Perły Czarnej Nidy”

 

 

 

 

Pogoda na dziś

Temp.: 16 °C
Ciśn.: 982 hPa
Wiatr: 3 km/h

Komunikaty

PRZERWY W DOSTAWIE PRĄDU
PRZERWY W DOSTAWIE PRĄDU
Agencja Rynku Rolnego poszukuje powierzchni magazynowych
Agencja Rynku Rolnego prowadzi działania stabilizacyjne na rynkach rolnych. Jednym z nich są interwencyjne zakupy mleka w proszku (OMP).
Wójt Gminy Sitkówka-Nowiny
ogłasza przetargi ustne nieograniczone
Wysokość opłat za wywóz odpadów komunalnych
O wysokości opłat za wywóz odpadów komunalnych
INFORMACJA
Dotycząca odstrzałów w Zakładzie Górniczym Kopalnia Dolomitu Radkowice – Kopalnia Radkowice, Kopalnia Radkowice – Północ oraz Kopalnia Kowala Mała
SMS-OWY SYSTEM POWIADAMIANIA MIESZKAŃCÓW
Zachęcamy skorzystania z SMS-owego powiadamiania

Galeria

Punkty adresowe

 

Serwis Nowiny

 

Wirtualny spacer

 

Głos Nowin

 

Punkt Informacyjny

 

Tor motokross Kowala

 

Lokalna Grupa Działania

 

e-Swiętokrzyskie

 

Świętokrzyska Platforma Współpracy Zagranicznej

 

Projekt i realizacja: Seenet