Kontakt Urząd gminy Archiwum

Menu strony

 

 

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zamów darmowy newsletter

 

 

Dzisiaj jest: środa 8 kwietnia 2020   |   Imieniny: Dionizy, Julia

Aktualności

 

 

Młodzież trenowała na obozie w Garwolinie

31-08-2015

 

Zawodnicy Gminnego Klubu Sportowego Nowiny letni czas spędzili bardzo energicznie. Wzięli udział w intensywnym obozie sportowym w Powiatowym Ośrodku Hotel Miętne w Garwolinie, gdzie trenowali grę w piłkę nożną. Urząd Gminy Sitkówka-Nowiny dofinansował wyjazd młodych sportowców.

 

W sześciodniowym obozie uczestniczyło czterdziestu ośmiu zawodników w wieku od 11 do 18 lat. Treningi odbywały się w czterech grupach wiekowych. Pieczę nad najmłodszymi grupami Orlików i Trampkarzy sprawował Karol Wróbel. Młodszych Juniorów trenował Przemysław Cichoń. Starsi Juniorzy ćwiczyli pod okiem Adama Wróbla. Zawodnicy przez cały obóz byli bardzo zaangażowani w zajęcia sportowe – mówi Adam Wróbel - Prezes Gminnego Klubu Sportowego Nowiny. – Codziennie rano mieli zorganizowany tak zwany „rozruch”, czyli wstęp i rozgrzewkę do treningów. W ciągu dnia każda grupa brała udział w dwóch spotkaniach treningowych. Ponadto drużyny rozegrały kilka sparingów. To był bardzo owocny czas zarówno dla naszych młodych sportowców, jak i dla nas, trenerów – dodaje Prezes.
Młodzież miała do swojej dyspozycji boisko, halę i siłownię. Niewątpliwą atrakcją były zajęcia na basenie. – Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyjazdu i miejsca, w którym odbywał się obóz – mówi jeden z uczestników letniego wypoczynku. – Była tam cisza i spokój. Mieliśmy idealne warunki do treningów. Poza tym było naprawdę pyszne jedzenie – dodaje ze śmiechem.
Organizatorem obozu był Gminny Klub Sportowy Nowiny. Urząd Gminy Sitkówka-Nowiny przeznaczył na ten cel 10 tysięcy złotych, resztę kosztów pokryli rodzice dzieci. Młodzi sportowcy wrócili zadowoleni i pełni nowych sił do dalszych treningów.


Agnieszka Olech

 

 

 

 

Pogoda na dziś

Temp.: 11 °C
Ciśn.: 991 hPa
Wiatr: 3 km/h

Komunikaty

PRZERWY W DOSTAWIE PRĄDU
PRZERWY W DOSTAWIE PRĄDU
Agencja Rynku Rolnego poszukuje powierzchni magazynowych
Agencja Rynku Rolnego prowadzi działania stabilizacyjne na rynkach rolnych. Jednym z nich są interwencyjne zakupy mleka w proszku (OMP).
Wójt Gminy Sitkówka-Nowiny
ogłasza przetargi ustne nieograniczone
Wysokość opłat za wywóz odpadów komunalnych
O wysokości opłat za wywóz odpadów komunalnych
INFORMACJA
Dotycząca odstrzałów w Zakładzie Górniczym Kopalnia Dolomitu Radkowice – Kopalnia Radkowice, Kopalnia Radkowice – Północ oraz Kopalnia Kowala Mała
SMS-OWY SYSTEM POWIADAMIANIA MIESZKAŃCÓW
Zachęcamy skorzystania z SMS-owego powiadamiania

Galeria

Punkty adresowe

 

Serwis Nowiny

 

Wirtualny spacer

 

Głos Nowin

 

Punkt Informacyjny

 

Tor motokross Kowala

 

Lokalna Grupa Działania

 

e-Swiętokrzyskie

 

Świętokrzyska Platforma Współpracy Zagranicznej

 

Projekt i realizacja: Seenet