Kontakt Urząd gminy Archiwum

Menu strony

 

 

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zamów darmowy newsletter

 

 

Dzisiaj jest: piątek 26 lutego 2021   |   Imieniny: Aleksander, Mirosław

Aktualności Uczniowski Klub Sportowy FUKUTENJIN

 

 

XII Wigilia Judo

22-12-2014

 

W dniu 19.12.2014 dobyła się 12 SPORTOWA WIGILIA JUDO, dla wszystkich judoków i sympatyków judo związanych z UKS „ FUKUTENJIN” z Kowali.

 

Na początku spotkania głos zabrał wójt gminy Sitkówka-Nowiny pan Sebastian Nowaczkiewicz, życzył młodym sportowcom wytrwałości i sukcesów sportowych, ich rodzicom i opiekunom oraz trenerowi życzył wytrwałości w kontynuowaniu tak wspaniałych działań jakim są zajęcia judo, życzył dużo zdrowia i miłej rodzinnej atmosfery w czasie nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w nowym 2015 roku. Zapewnił nas, że jest przyjacielem judo i będzie nas wspierał w możliwie najszerszy sposób. Życzenia judokom, ich rodzicom i opiekunom oraz trenerowi złożyła vice-przewodnicząca Rady Gminy Sitówka-Nowiny i jednocześnie pani sołtys sołectwa Kowala – pani Renata Posłowska. Do życzeń przyłączyła się również dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej im. gen. Antoniego Hedy „SZAREGO” w Kowali pani Małgorzata Markiewicz. Judocy tradycyjnie wykonali wspólną rozgrzewkę, następnie zaprezentowali  pokazy walki wręcz z elementami samoobrony – to starsi judocy, najmłodsi adepci tej pięknej dyscypliny przedstawili to czego nauczyli się w ciągu minionego roku. Po części sportowej nastąpiła część duchowa, ksiądz Waldemar odczytał fragment ewangelii, złożył życzenia i wszyscy przełamali się opłatkiem. Nad przebiegiem całej uroczystości, jej przygotowaniem czuwała prezes UKS „FUKUTENJIN”  pani Stanisława Polowczyk-Walas. Rodzice judoków trenujących w naszym  klubie przygotowali słodki poczęstunek, a od pana wójta judocy otrzymali torbę cukierków.

 

 

 

 

Pogoda na dziś

Temp.: °C
Ciśn.: hPa
Wiatr: km/h

Komunikaty

PRZERWY W DOSTAWIE PRĄDU
PRZERWY W DOSTAWIE PRĄDU
Agencja Rynku Rolnego poszukuje powierzchni magazynowych
Agencja Rynku Rolnego prowadzi działania stabilizacyjne na rynkach rolnych. Jednym z nich są interwencyjne zakupy mleka w proszku (OMP).
Wójt Gminy Sitkówka-Nowiny
ogłasza przetargi ustne nieograniczone
Wysokość opłat za wywóz odpadów komunalnych
O wysokości opłat za wywóz odpadów komunalnych
INFORMACJA
Dotycząca odstrzałów w Zakładzie Górniczym Kopalnia Dolomitu Radkowice – Kopalnia Radkowice, Kopalnia Radkowice – Północ oraz Kopalnia Kowala Mała
SMS-OWY SYSTEM POWIADAMIANIA MIESZKAŃCÓW
Zachęcamy skorzystania z SMS-owego powiadamiania

Galeria

Punkty adresowe

 

Serwis Nowiny

 

Wirtualny spacer

 

Głos Nowin

 

Punkt Informacyjny

 

Tor motokross Kowala

 

Lokalna Grupa Działania

 

e-Swiętokrzyskie

 

Świętokrzyska Platforma Współpracy Zagranicznej

 

Projekt i realizacja: Seenet