Kontakt Urząd gminy Archiwum

Menu strony

 

 

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zamów darmowy newsletter

 

 

Dzisiaj jest: sobota 30 września 2023   |   Imieniny: Wera, Honoriusz

Aktualności Miniaturki

 

 

  

 

2016.02.03 – Mnóstwo atrakcji i zero nudy – tak wyglądały ferie zimowe w gminie Sitkówka-Nowiny

Ferie zimowe w województwie świętokrzyskim dobiegły końca. O to, aby były to wyjątkowe dwa tygodnie dla dzieci spędzających ten czas na terenie gminy Sitkówka-Nowiny, zadbali: Stowarzyszenie Między Rajem a Piekłem wraz z gminą Sitkówka-Nowiny, Gminny Ośrodek Kultury „Perła” oraz Szkoła Podstawowa w Nowinach. Na „Ferie z pasją” złożył się szereg warsztatów: tanecznych, plastycznych, muzycznych i teatralnych. Były gry zespołowe, zabawy ruchowe, konkursy, ciekawe spotkania i rozmowy, a także wycieczka i zajęcia na basenie. Nikt nie narzekał na nudę.

czytaj wiecej...

 

 

 

2015.12.07 – Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. W domach gości, radość, miłość i pokój. Magiczna a

 

 

tmosfera świąteczna zagościła również w klubie „Miniaturka”.

 

 

czytaj więcej...

 

2015.09.17 – Kurs komputerowy w „Miniaturce"

 

W okresie od 07.IX.2015r. do 18.IX.2015r. w Gminnym Ośrodku Kultury „Perła”- Klub „Miniaturka” odbywał się kurs komputerowy dla osób w wieku powyżej 45 lat, który cieszył się ogromnym zainteresowaniem.

 

 

czytaj więcej...

 

 

WAKACJE W MINIATURCE 2015

Wakacyjna przerwa w nauce dobiegła końca. Jak co roku Gminny Ośrodek Kultury „Perła” starał się przez cały okres wakacji od 29 czerwca do 28 sierpnia zapewnić dzieciom z gminy Sitkówka-Nowiny wiele atrakcji. Odpoczynek a przede wszystkim dobra zabawa – tego doświadczyły dzieci i młodzież przychodzące w czasie wakacji do klubu „Miniaturka”.

 

czytaj więcej...


2015.05.24 – DOM, OJCZYZNA MOJA

Pod takim hasłem, 22 maja, w Klubie Miniaturka w Nowinach odbył się ósmy już wieczór poezji. Nasi rodzimi poeci raczyli nas poezją patriotyczną, a także wierszami z okazji „Dnia Matki”.

 

czytaj więcej...

 

 

2015.02.28 – PODSUMOWANIE FERII ZIMOWYCH

 

Kąpiel na basenie, zajęcia w klubie „Miniaturka”, wiele gier zabaw i konkursów, również na lodowisku – dzieci i młodzież z terenu gminy Sitkówka-Nowiny nie nudziły się podczas tegorocznych ferii zimowych.

Czytaj więcej...

 

 

 

 

2015.01.08 - Sprawozdanie z Wakacji w Gminie 2014    

 

Podczas tegorocznych wakacji, Gminny Ośrodek Kultury starał się zapewnić dzieciom i młodzieży z terenu gminy Sitkówka-Nowiny wiele atrakcji urozmaicających wakacyjny czas. Zajęcia organizowane były z myślą o dzieciach, które nie miały z różnych przyczyn możliwości wyjazdu na wakacje.  

 

Czytaj więcej...

 

2014.12.17 - Kiermasz ozdób świątecznych     

   

Ręcznie wykonane bombki, choinki, stroiki, aniołki i ozdoby świąteczne, a nawet świąteczne kartki – to wszystko można było zakupić podczas kiermaszu ozdób świątecznych, który po raz pierwszy odbył się na korytarzach Urzędu Gminy Sitkówka-Nowiny. 

 

Czytaj wiecej...

 


2014.02.18 – FERIE W MINIATURCE

Po raz kolejny w czasie ferii zimowych Gminny Ośrodek Kultury „Perła” organizował zajęcia dla najmłodszych mieszkańców Gminy Sitkówka-Nowiny. W okresie od 3.II do 14.II.2014 r., GOK przygotował urozmaicony program zajęć, by dzieci i młodzież w sposób aktywny spędziły wolny czas od nauki. Tegoroczne ferie rozpoczęły się kąpielą na basenie „Perła”.  

 

Czytaj więcej...

 

 

 

2013.07.26 – MINIATURKA ZAPRASZA DZIECI I MŁODZIEŻ Z GMINY NA WAKACJE

Od początku wakacji kilkudziesięcioro dzieci z gminy Sitkówka – Nowiny korzysta z wypoczynku organizowanego przez Gminny Ośrodek Kultury „Perła” w Klubie Miniaturka. W godz. od 9 do 14 klub organizuje zajęcia dla dzieci, a od 15 do 17 dla młodzieży gimnazjalnej. W najbliższym tygodniu, od 29 lipca do 2 sierpnia 2013 r. oprócz bezpłatnej godzinnej kąpieli na basenie i ciekawych zajęć klubowych będzie wycieczka do muzeum zabawek. Zapraszamy do zapoznania się z tygodniowym rozkładem zajęć. Na zdjęciach możecie Państwo zobaczyć jak dzieci wypoczywały dotychczas.  

 

czytaj więcej...

 

 

Zobacz strony: 

1

Pogoda na dziś

Temp.: °C
Ciśn.: hPa
Wiatr: km/h

Komunikaty

PRZERWY W DOSTAWIE PRĄDU
PRZERWY W DOSTAWIE PRĄDU
Agencja Rynku Rolnego poszukuje powierzchni magazynowych
Agencja Rynku Rolnego prowadzi działania stabilizacyjne na rynkach rolnych. Jednym z nich są interwencyjne zakupy mleka w proszku (OMP).
Wójt Gminy Sitkówka-Nowiny
ogłasza przetargi ustne nieograniczone
Wysokość opłat za wywóz odpadów komunalnych
O wysokości opłat za wywóz odpadów komunalnych
INFORMACJA
Dotycząca odstrzałów w Zakładzie Górniczym Kopalnia Dolomitu Radkowice – Kopalnia Radkowice, Kopalnia Radkowice – Północ oraz Kopalnia Kowala Mała
SMS-OWY SYSTEM POWIADAMIANIA MIESZKAŃCÓW
Zachęcamy skorzystania z SMS-owego powiadamiania

Galeria

Punkty adresowe

 

Serwis Nowiny

 

Wirtualny spacer

 

Głos Nowin

 

Punkt Informacyjny

 

Tor motokross Kowala

 

Lokalna Grupa Działania

 

e-Swiętokrzyskie

 

Świętokrzyska Platforma Współpracy Zagranicznej

 

Projekt i realizacja: Seenet